banner seokod.pl

SpaxCentrum Wkręty

Dodano: 1 miesiąc 6 dni temu
Spaxcentrum to popularny wytwórca wkrętów do drewna. Obecnie wkręty SPAX znane są praktycznie wykorzystywane we wszystkich obszarach i słyną ze z uniwersalności. Producent ma nadzwyczajnie długi staż, bo istnieje w na rynku aż od 1923 roku. Wraz z przemianami w przemyśle drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum unowocześniało swoje rozwiązania i asortyment, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax dzierży odznaczenie markowego towaru i jest członkiem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Wkręty kompanii są znane na całym świecie, co najwyraźniej świadczy o ich wytrzymałości i rzetelności.

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę nadzorczą i finalnie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie zgadza się na podwójną kontrolę jakości, by zachowywać przywiązanie swoich interesantów i zapewniać wysoki poziom ochrony, wynikający z użytkowania produktów Spax. Bogate doświadczenie pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie dziedziny fabrykacji i odpowiadać na personalne życzenia konsumentów.

Artykuły dedykowane są dla każdego, zarówno dla zaawansowanych firm, jak i domowych majsterkowiczów, także bez przygotowania. Szczegółowe filtry sklepu online pozwolą w paru kliknięciach wyszukać potrzebny element do drewna lub pobliski sklep stacjonarny. W asortymencie Spax znajdują się wkręty do posadzek z drewna, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Sklep internetowy usprawnia kupno przy pomocy obszernego katalogu wyczerpująco opisanych produktów. Dostępny jest także kontakt z doradcami, którzy doradzą jak znaleźć pasujący łącznik w razie niepewności i odpowiedzą na wszystkie tematy. Konsument ma dodatkowo wsparcie w poszukiwaniu produktów dzięki udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym zamieszczane są merytoryczne poradniki w temacie mocowań do drewna. W serwisie online spaxcentrum.pl zamieszczane są co jakiś czas zmieniające się promocje.

Podobne wpisy

Komentarze