banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 tydzień 11 godzin temu
Serwis internetowy duopower.pl proponuje artykuły marki Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy przedsiębiorca profesjonalnych systemów mocowań . Firma jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zamocowań stosowanych w przemyśle budowlanym i majsterkowaniu. Zakres aktywności firmy skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz współpracuje z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się hale produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się aktywnością w domenie metod technicznych. Ich artykuły typu Duo są celnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii.
Produkty Fisher cechują się szczególną siłą i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość firmy Fisher. Produkt z układem Duopower jest złożony z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego uniwersalnie dostosowuje się do luki i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, zależnie od podłoża. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do montażu w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest duży wybór artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty nieinternetowe, poza sprawdzonymi artykułami, oferują również profesjonalną usługę doradczą doświadczonych specjalistów w wyszukaniu rodzajów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia dowolne i intuicyjne wyszukiwanie towaru spośród uszeregowanych kategorii. Fisher oferuje tam również opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze