banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 4 tygodnie temu

Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w wyborze właściwych mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy także w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne

Produkowane są jedynie w Niemczech, poddają się pod skomplikowaną drogę nadzorczą i ostatecznie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwójną kontrolę wytrzymałości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowe dziedziny fabrykacji i zaspokajać personalne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze